Nowy salon pogrzebowy w Gryficach [FILM]

2021-05-07 19:30
Redakcja
2021-05-07 19:30

Od kilkunastu dni w Gryficach działa nowy salon pogrzebowy. Właścicielem jest pan Artur Kallas, który prowadzi swoją działalność od ponad 30 lat. - Główną domeną naszej firmy jest profesjonalizm, solidność i bardzo duże doświadczenia - uważa Artur Kallas.

Firma pana Artura Kallasa działa na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Płotach. Od kilku tygodni ma swój salon również w Gryficach, przy ulicy Jana Dąbskiego 10.

- Główną domeną naszej firmy jest profesjonalizm, solidność i bardzo duże doświadczenia, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług. Zajmujemy się kompleksową usługą pogrzebową oraz kamieniarską - przekazuje właściciel firmy Artur Kallas. -Rodzina zlecająca nam kompleksową usługę pogrzebową oraz kupując u nas nagrobek, może liczyć na korzystną cenę. Jako jedyni w powiecie oferujemy kompleksową usługę pogrzebową wraz z montażem pomnika, napisami, budową z najlepszych materiałów nagrobka lub grobowca wraz z ułożeniem wokół płytek lub kostki brukowej - mówi Artur Kallas.

Cała oferta salonu pogrzebowego dostępna na stronie internetowej firmy: kallaskamieniarstwo.pl