Nowy komendant oficjalnie

2024-06-13 5:56
Sylwester Wasiak
2024-06-13 5:56

Bryg. Piotr Tuzimek podczas uroczystego apelu objął stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie.

Uroczystość odbyła się w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie. W jej trakcie bryg. Marek Michalak zdał obowiązki komendanta (awansował na zastępcę komendanta wojewódzkiego PSP), a przejął je dotychczas pełniący obowiązki komendanta goleniowskiej jednostki bryg. Piotr Tuzimek.
W uroczystości udział wziął Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Mirosław Pender, który m.in. podziękował zdającemu obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Goleniowie bryg. Markowi Michalakowi za wzorową, profesjonalną i sumienną służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej w powiecie goleniowskim. Następnie wręczył decyzję o powołaniu bryg. Piotra Tuzimka na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Goleniowie.
Wśród gości zaproszonych znaleźli się m.in. starosta Tomasz Stanisławski, wicestarosta Tomasz Kulinicz, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu goleniowskiego, przedstawiciele służb oraz zaprzyjaźnionych instytucji, funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Goleniowie oraz rodzina i przyjaciele ustępującego i nowo powołanego Komendanta.

Foto: mł. asp. Rafał Żebiełowicz

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!