Nowe centrum logistyczne w GPP będzie gotowe na koniec roku?

2022-07-18 14:37
Paweł Palica
2022-07-18 14:37

Jeszcze kilka miesięcy potrwać mają prace związane z budową centrum logistycznego firmy LCube, które powstaje na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego.

Jak w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, projekt LCube Logistic Park Szczecin Goleniów, który częściowo został już skomercjalizowany, zakłada wybudowanie blisko 12 tys. m2 powierzchni magazynowej wraz z zapleczem biurowym. Dzisiaj dopowiedzieć można, że wszystko powinno być gotowe za około pół roku.
 
- Spodziewany termin oddania powierzchni do użytkowania to przełom 2022 i 2023 roku. Część przestrzeni znalazła już najemców, obecnie nie mamy jednak zgody na ich ujawnienie. Aktualnie trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami, zainteresowanymi goleniowskim obiektem LCube. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie najemców z różnych branż, z przeznaczeniem pod magazynowanie, logistykę i lekką produkcję. Skala zatrudnienia zależeć będzie od specyfiki działalności poszczególnych najemców, dlatego dziś ciężko określić, ile miejsc pracy zostanie docelowo utworzonych - informuje Adriana Biesaga - członek zarządu, Head of Development w LCube.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma EastWave Building Company.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!