Nowa piekarnia z cukiernią w Gryficach już otwarta!

2024-01-10 11:20
Tomasz Krupecki
2024-01-10 11:20

"Zakwas" piekarnia z cukiernią została otwarta dziś rano w Gryficach, przy ulicy Niepodległości 62. Na klientów czekają tu m.in. chrupiące bułki, chleby, drożdżówki i ciasta. W lokalu można również usiąść i napić się gorącej kawy lub herbaty.

Przygotowania do otwarcia sklepu trwały od kilku tygodni. Od dziś, nowy punkt na mapie Gryfic rozpoczął swoją działalność. Od samego rana sklep odwiedzają pierwsi klienci.

- Nasze produkty wyróżnia przede wszystkim tradycyjna receptura. Wszystko wyrabiane jest ręcznie, tak jak dawniej - mówi reporterowi SUPERPORTALU właściciel sklepu Zakwas.

Tak, jak dawniej - czyli ponad 40 lat temu. W 1981 roku pan Stefan Liszewski otworzył swoją piekarnię w Płotach. Gryficki sklep "Zakwas" oferuje wyroby z płotowskiej piekarni, które do tej pory powstają pod czujnym okiem właściciela firmy. Pewnie dzięki temu pieczywo ma wyjątkowy, tradycyjny smak.

Oprócz pieczywa warto spróbować słodkości. Ciastka, pączki, drożdżówki, torty. Oczywiście bez sztucznych konserwantów i na tradycyjnych przepisach.

Gryfice, ul. Niepodległości 62. Warto odwiedzić ten sklep i samemu spróbować. Polecamy.

"Zakwas" to sklep z tradycją. Historia piekarni Stefana Liszewskiego sięga 1981 roku.

 

Piekarnia oferuje różne rodzaje pieczywa dostępne w poszczególnych dniach.

Jakościowe produkty warte polecenia to jedno. Trzeba wspomnieć o przesympatycznych paniach ekspedientkach.

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty od 6.00 do 18.00.