Nowa piekarnia i cukiernia Asprod w Gryficach już otwarta [ZDJĘCIA]

2020-08-11 8:35
Sławomir Miszel
2020-08-11 8:35

Od 11 sierpnia nowa piekarnia i cukiernia spod szyldu Asprod oferuje mieszkańcom swoje wypieki. Nowy sklep otwarty został w sklepie Kaufland przy ulicy Starogrodzkiej.

ZDJĘCIE 1 z 5

Nie jest to pierwszy punkt firmy w naszym mieście, dwa inne znajdują się w centrum handlowym Hosso, oraz na terenie sklepu Netto przy ul. Kościuszki. W związku z tym, że to już trzeci z kolei punkt w Gryficach, właściciele i kierownictwo pragną serdecznie zaprosić mieszkańców Gryfic do zakupów i jednocześnie wzięcia udziału w konkursach przewidzianych na ten dzień.

Wypieki z piekarni Asprod wyróżniają się wysoką jakością, część z nich, w tym wszystkie bułki oraz większość drożdżówek pieczone są dopiero w sklepie ze świeżego, niemrożonego ciasta. Na uwagę zasługują również chleby wyróżnione certyfikatami Poznaj Dobrą Żywność przyznawanymi przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wyłącznie polskim produktom spożywczym o najwyższej jakości. Są to chleb jakubowy (żytni razowy na naturalnym zakwasie), babuni (żytnio-pszenny), chłopski (pszenno-żytni) oraz wrzesiński (pszenno-żytni). Wielbicielom tradycyjnych smaków przypadnie do gustu również chleb gospodarski, w którego skład wchodzą wyłącznie 3 składniki – mąka żytnia, woda i sól (na naturalnym zakwasie bez dodatku drożdży).  

Asprod to firma z wieloletnią tradycją. Dbając o swoich klientów oferuje świeże produkty, codziennie przygotowywane z najwyższej jakości składników. W ich ofercie można znaleźć wiele rodzajów pieczywa i wyroby cukiernicze. Osoby pragnące zjeść szybkie i zdrowe śniadanie czy lunch mogą również liczyć na pyszne, przygotowywane na miejscu kanapki, sałatki i świeżo parzoną kawę.

Sklep przy ulicy Starogrodzkiej jest czynny od godziny 6.00 do godziny 21.00.

W dniu otwarcia dla Klientów sklepu przewidziane są drobne upominki.

Zapraszamy 😊