NIK w Goleniowie - znamy przedmiot kontroli

2021-02-23 6:20
Sylwester Wasiak
2021-02-23 6:20

Wiemy, co podlega kontroli inspektorów Najwyższej Izby Kontroli, którzy działają od piątku w Goleniowie.

 

- 19 lutego 2021 r. Najwyższa Izba Kontroli rozpoczęła kontrolę funkcjonowanie spółek komunalnych w województwie pomorskim i zachodniopomorskim w Urzędzie Miasta i Gminy w Goleniowie i w goleniowskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. Przedmiotem kontroli są: przestrzeganie ustawowych ograniczeń prowadzenia działalności gospodarczej poza sferą użyteczności publicznej oraz zgodność realizowania zadań z obowiązującymi przepisami, w tym ustawy o zamówieniach publicznych lub regulacjami wewnętrznymi. Do czasu zakończenia kontroli we wszystkich objętych nią jednostkach, informacje dotyczące czynności kontrolnych oraz wstępnych ustaleń objęte są tajemnicą kontrolerską - poinformował nas Leszek Chwat, doradca techniczny Delegatury NIK w Szczecinie.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Stefan

odpowiedz
23.02.2021 11:39

Ciekawe czy zainteresują się światłami w parku? Tam niezły przewał poszedł...

Rafał

odpowiedz
23.02.2021 21:19

O dworcu nie wspomnę każdy wie co kto i na czym kręci lody ale przecież w pgk na pewno nic nie znajdą nawet cba nic nie dało bo już o nich pisali A żeby wyszło szydło z worka to parę osób z gminy i z innych firm gminnych by musieli iść za kratki A chyba sami się nie posadza bo to przecierz koledzy z jednej ławki

Ewelina

odpowiedz
23.02.2021 21:25

Kontrola za kontrola ile to już trwa i zawsze nic czyli morał jest jeden wszyscy którzy kontrolują spółki gminne są z tego samego ramienia którzy robią kasę na obywatelach dlatego żadna osoba odpowiadające za zakład lub spółkę nie zostanie ukarana i to widać za każdym razem tylko widzą to ludzie którzy w tym nie biorą udziału szkoda słów na nasza władzę.