Nieudana inauguracja sezonu

2021-08-07 13:23

Ina Goleniów uległa Flocie Świnoujście na inaugurację rozgrywek Kipsta IV ligi. Zobaczcie dużo zdjęć z tego spotkania.

ZDJĘCIE 1 z 28

Obie drużyny miały problemy kadrowe przed tym spotkaniem. W Inie od nowa formowany jest blok defensywny, który potrzebuje czasu na zgranie. Flota z kolei to spadkowicz z III ligi, który ma aspiracje powrotu do wyższej klasy rozgrywkowej. Początek spotkania jednak nie był zły w wykonaniu biało-zielonych, którzy groźnie kontrowali, jednak nie mogli znaleźć sposoby na pokonanie bramkarza Floty. Goście byli dłużej w posiadaniu piłki jednak nie potrafili stworzyć groźnej sytuacji do 20 minuty spotkania, kiedy to Flota objęła prowadzenie, a jej zawodnik dopiero za trzecim strzałem z bliskiej odległości pokonał Sobolewskiego, który dwukrotnie bronił uderzenia rywala. W 37 minucie Flota podwyższyła prowadzenie na 2:0 i sytuacja Iny stała się bardzo trudna. W drugiej połowie, mimo starań gospodarzy, goście zdobyli trzecią bramkę w 65 minucie i było po spotkaniu. Ina na inaugurację rozgrywek uległa Flocie 0:3.