Nietrzeźwy weekend…

2021-04-12 16:29
Sylwester Wasiak
2021-04-12 16:29

W sobotę i niedzielę zatrzymanych zostało sześciu nietrzeźwych kierowców. Sprawdźcie, gdzie wpadli kierujący na „podwójnym gazie”.

Jak informuje mł. asp. Anna Dygas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie w sobotę wpadło czterech, a w niedzielę dwóch nietrzeźwych kierujących. Szczegóły poniżej:

10 kwietnia (sobota)
- O godz. 1.57 policjanci z wydziału prewencji zatrzymali w Łozienicy do kontroli kierowcę Audi. W trakcie badania alkomatem okazało się, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu. 51-latek „wydmuchał” 1 promil alkoholu
- O godz. 4:50 mundurowi na ul. Nowogardzkiej w Goleniowie zatrzymali do kontroli Hyundaia. Kierujący pojazdem 36-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości - 1,6 promila alkoholu w organizmie.
- O godz. 10.12 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego nowogardzkiej policji podczas kontroli drogowej we wsi Otręby zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który kierował Nissanem Almera, mając 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
- O godz. 12.28 policjanci z goleniowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej Audi na Osiedlu Akacjowym w Stepnicy. Kierujący pojazdem 29-latek prowadził auto, mając w organizmie 1,4 promila alkoholu.

11 kwietnia (niedziela)
- O 1:30 na ul. Jedności Narodowej w Maszewie policjanci z tamtejszego komisariatu zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości - 1,74 promila alkoholu w organizmie.
- O godz. 15.28 policjanci ze Stepnicy zatrzymali do kontroli drogowej w Łące Volkswagena. Jak się okazało, kierujący autem 39-letni mężczyzna miał 0,46 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!