Niespodziewane oświadczenie Józefa Domańskiego

2021-01-18 16:12
Adam Litwinowicz
2021-01-18 16:12

Tuż po przyjęciu przez Radę Miejską w Trzebiatowie uchwały budżetowej, głos zabrał Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa.

Sesja budżetowa trwa. Tuż po przyjęciu przez Radę Miejską w Trzebiatowie uchwały budżetowej głos zabrał Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa. W krótkiej przemowie przekazał niespodziewane oświadczenie.

- Jesteśmy już w połowie kadencji pracy Rady Miejskiej i Burmistrza. Nie tak wyobrażałem sobie współpracę. Mówiłem sobie – do Rady dostali się młodzi ludzie, wykształceni, z nowymi pomysłami, będzie się działo w tej gminie. Nowe pomysły, nowe inwestycje, współpraca, rozwój gminy. Ale niestety rzeczywistość jest całkiem inna: brak współpracy, brak współpracy z inwestorami, blokowanie inwestycji. Pomimo takich utrudnień gmina się rozwija – inwestuje – spłaca długi, składa wnioski na dofinansowanie inwestycji z różnych źródeł. Szanowni Państwo nie jestem w stanie w tej kadencji zrealizować swoich planów wyborczych, dlatego wystartuję w wyborach na Burmistrza Trzebiatowa na następną kadencję.