Niebezpiecznie na drogach, a może być jeszcze gorzej (FOTO)

2020-12-02 15:41
Sylwester Wasiak
2020-12-02 15:41

Dziś na terenie naszego powiatu doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych, a w nocy może być jeszcze gorzej...

Po godz. 7 służby zostały wezwane do wypadku drogowego na drodze Goleniów-Maszewo. W Budnie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Kierujący Toyotą nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu Oplem, który chcąc uniknąć zderzenia, skręcił wprost pod nadjeżdżający inny pojazd w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na miejsce działały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja.
Po południu z kolei doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia na drodze S6 w okolicach Goleniowa. Ciężarówka wjechała w bariery, na szczęście nikomu nic się nie stało, ale występowały trudności z przejazdem w miejscu zdarzenia.
Przed nami noc, według prognoz spodziewany jest spadek temperatury do -4 stopni Celsjusza i możliwe przelotne opady śniegu, dlatego uważajmy podróżując samochodami i zachowajmy ostrożność.

Ranny wypadek w Budnie (foto: KP PSP Goleniów)

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!