Niebezpiecznie na drogach!

2021-01-17 14:44
Sylwester Wasiak
2021-01-17 14:44

Na terenie powiatu goleniowskiego doszło dziś dwóch groźnych zdarzeń, m.in. z udziałem kobiety w ciąży i małego dziecka.

Jak informuje Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie o godz. 11.51 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na drodze pomiędzy Przybiernowem, a Zabierzewem, gdzie samochód terenowy uderzył w drzewo. Z relacji osób postronnych wynikało, że jechała nim kobieta w ciąży i małe dziecko. Przed przyjazdem zastępów straży razem z dzieckiem odjechała innym pojazdem z miejsca zdarzenia i udała się na spotkanie z powiadomionym zespołem ratownictwa medycznego. Skierowane w rejon zdarzenia straże zwrócono z trasy.
Niespełna godzinę później doszło do kolejnego zdarzenia tym razem na trasie S3 na wysokości Żdżar. Dachował tam samochód osobowy jadący w kierunku Świnoujścia, którym podróżowały trzy osoby. Poszkodowanym zajęły się przybyłe na miejsce zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu zdarzenia działały także dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!