Niebawem ruszy remont

2020-05-13 6:04
Sylwester Wasiak
2020-05-13 6:04

OPS w Stepnicy będzie miał nową siedzibę.

Nieco ponad 221 tysięcy będzie kosztował gminę Stepnica remont budynku po byłym posterunku energetycznym, do którego przeprowadzi się Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.
W 2019 roku Gmina Stepnica zakupiła w drodze przetargu budynek po byłym posterunku energetycznym w Stepnicy wraz z działką oraz pomieszczeniami magazynowo-gospodarczymi, do którego po remoncie ma się przenieść Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
- Obecnie mieści się on w budynku urzędu. Warunki pracy a przede wszystkim obsługi klientów ośrodka nie są najlepsze, dlatego podjęto takie działania – informuje Mariola Kwiryng, sekretarz gminy Stepnica.
W marcu ogłoszono postępowanie przetargowe, mające na celu wyłonienie wykonawcy remontu, który obejmie roboty rozbiórkowe i demontażowe, wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, montaż ścian działowych, wykonanie posadzek betonowych wraz z ułożeniem wykładzin, wymianę instalacji wod.-kan., gazu, CWU, CO, instalacji elektrycznej, uzupełnienie tynków i malowanie, wymiana kotła gazowego, wkładów kominowych oraz grzejników. Otwarcie ofert nastąpiło w kwietniu.
- W postępowaniu złożono cztery oferty z czego najkorzystniejsza okazała się oferta firmy ZIBEX- Zakład Remontowo-Budowlany z Glewic. Jej wartość wynosi 221.076,04 zł. - poinformowała nas sekretarz M. Kwiryng.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!