Nie wymaga pilnej interwencji

2023-08-31 8:00
Sylwester Wasiak
2023-08-31 8:00

Nie tak dawno przedstawiciele Goleniowskiego Kolektywu zwrócili uwagę na ich zdaniem kiepski stan zewnętrznych drewniany elementów hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5

- Drewniane elementy zewnętrzne obiektu wymagają pilnej konserwacji (jeżeli da się je jeszcze uratować). Deski będące częścią zewnętrzną obiektu, jeżeli nie zostaną profesjonalnie zakonserwowane, będą musiały zostać wymienione, co będzie generowało wysokie i niepotrzebne koszty. Prosimy zatem o pilną interwencję w tej sprawie – napisali w liście do Andrzeja Łukasiaka, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie panowie Marek Szymański, Marek Kościółek i Piotr Zajko z Goleniowskiego Kolektywu.

Reakcja szefa OSIR-u była szybka, gdyż zaprosił on wspomniane trio na spotkanie, w którego trakcie wszystkie zgłaszane kwestie zostały omówione. Jak przekazali nam panowie z Goleniowskiego Kolektywu, drewniane elementy zewnętrzne na budynku hali SP nr 5 zostały przejrzane. Ich stan mimo złego wyglądu, nie wymaga szybkiej interwencji. Planowane jest malowanie opisanych przez nas powierzchni, niemniej ze względu na wysokie koszty tego przedsięwzięcia, najprawdopodobniej będzie ono możliwe dopiero w przyszłym roku.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!