Nasz człowiek wygrywa w "Szansie na sukces"!

2020-11-22 20:31
Sylwester Wasiak
2020-11-22 20:31

Mieszkaniec Nowogardu zwyciężył w tym popularnym programie, w odcinku poświęconym twórczości kompozytora Romualda Lipki.

W szranki stanęło siedmiu uczestników, a finalistę wybierało jury w składzie Urszula Kasprzak, Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak. Marcinowi Simińskiemu, który na co dzień jest dziennikarzem Dziennika Goleniowskiego, przypadł w udziale utwór "Aleja Gwiazd" w oryginale wykonany przez Zdzisławę Sośnicką. Nasz reprezentant spisał się rewelacyjnie, zyskując uznanie jury i triumfując w tym odcinku "Szansy na sukces".
- To jest jak sen. Jak miałem 18 lat poszedłem do jednego z klubów w Szczecinie , w którym były przeglądy do programu "Szansa na sukces" wtedy to się trochę inaczej odbywało. Tam mi całkiem dobrze poszło, ale nikt niestety później do mnie nie zadzwonił. Nie wiedziałem, że historia tak kołem się zatoczy i tak się to dla mnie skończy. Bardzo dziękuje, to jest dla mnie bardzo ważne, jestem amatorem, przygodę ze śpiewaniem wznowiłem dwa lata temu, dlatego jest to dla mnie bardzo miła chwila - powiedział na gorąco po ogłoszeniu werdyktu Marcin Simiński.
Odcinek, w którym triumfował M. Simiński można obejrzeć TUTAJ.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!