Nasz cel jest tylko jeden!

2023-03-10 19:15
Sylwester Wasiak
2023-03-10 19:15

Przeczytajcie, co mówi Mariusz Bernach, trener MKS Ina Goleniów o okresie przygotowawczym oraz celu na drugą część sezonu…

Foto: @ParaCykaPhotography

Już jutro goleniowska Ina rozpocznie rundę rewanżową od wyjazdowego starcia z zespołem Polonii Płoty. Jaka atmosfera panuje w ekipie biało-zielonych przed tą konfrontacją?
- Dobiegający końca okres przygotowawczy do rundy wiosennej uważam za udany, ponieważ udało nam się zrealizować wszystko, co sobie zaplanowaliśmy. Mam tu na myśli odbyte jednostki treningowe oraz mecze kontrolne. Sytuacja kadrowa wydaje się lepsza niż jesienią. Dzięki wykonanej pracy doszliśmy do takiego momentu, w którym na każdej pozycji mamy praktycznie do wyboru po dwóch wartościowych zawodników. To oznacza, że nasz cel jest tylko jeden. Chcemy uzyskać bezpośredni awans do IV ligi, wygrywając ligę. Trzeba pamiętać jednak, że ten sam cel ma też kilka innych zespołów, z którymi rywalizujemy. W związku z tym przed nami ciekawa piłkarska wiosna – powiedział nam Mariusz Bernach, szkoleniowiec MKS Ina Goleniów.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!