Nastazin świętuje! (FOTO)

2020-07-16 9:01
Sylwester Wasiak
2020-07-16 9:01

Kilkadziesiąt ton zebranego złomu, akcja „Dam piątaka na strażaka”, zbiórki i społeczne działania – to jedne z najważniejszych akcji, jakie podejmowali strażacy ochotnicy z Nastazina przez ostatnie lata, by doczekać się nowego wozu bojowego.

ZDJĘCIE 1 z 8

- Panie i Panowie, nadeszła długo oczekiwana chwila, dziś odebraliśmy swój nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Najważniejsze to bezpiecznie dojechać do domu. O godzinie 21:00 planowany jest przyjazd. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy Wszystkich pod remizę OSP Nastazin. Do zobaczenia – zapraszali wczoraj na swoim fanpage'u ochotnicy z Nastazina.
No i zaproszenie to zostało przyjęte przez niemal wszystkich mieszkańców wsi oraz liczne grono znajomych, oraz przyjaciół. Przyjazd miał konkretną oprawę (film z tego momentu publikowaliśmy wczoraj wieczorem TUTAJ). Później było już zwiedzanie nowego nabytku strażaków, a także remizy, który w międzyczasie została przez nich samych wyremontowana i dostosowana na potrzeby nowego sprzętu.
Pojazd kosztował ponad 800 tys zł. Środki na jego zakup pozyskano z: Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (380 tys.), Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej (180 tys.), Gminy Maszewo (130 tys.) i OSP Nastazin (120 tys.)

Foto: A. Giniewska

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!