Najważniejsze imprezy w Trzebiatowie odwołane!

2020-06-17 12:24
Katarzyna Adamiak
2020-06-17 12:24

„Sąsiady”, „Święto Kaszy” i inne imprezy organizowane w Trzebiatowie zostały odwołane. „Holi Festiwal Święto Kolorów” jeszcze pod znakiem zapytania.

To już pewne. W tym roku nie odbędą się najważniejsze imprezy kulturalno-rozrywkowe organizowane przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

- W związku z przedłużającym się stanem epidemii COVID-19 oraz niepewnymi rokowaniami co do dalszego jej rozwoju w kolejnych miesiącach, stosownie do najnowszych wytycznych dla instytucji kultury, muzeów, galerii sztuki oraz innych, wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w trosce o Państwa zdrowie, z ogromną przykrością musimy poinformować o odwołaniu najbliższych corocznych zaplanowanych imprez – poinformowała Renata Teresa Korek dyr Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury.

To oznacza, że w tym roku nie mieszkańcy i turyści nie będą uczestniczyć w takich wydarzeniach jak: Festiwal „O Bursztynową Nutkę”, Trzebiatowskie Spotkania Kultur „Sąsiady”, „Trzebiatowskie święto Kaszy”, czy „Pałacowe Lato Muzyczne”. Nie jest jeszcze pewne czy odbędzie się „Holi Festiwal Święto Kolorów”. Organizacja tego wydarzenia jest jeszcze pod znakiem zapytania.

W przypadku pozostałych imprez organizowanych przez TOK, to tu jeszcze decyzja nie zapadła. 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Leszek

odpowiedz
19.06.2020 06:49

No i świat się nie zawali.

Greg

odpowiedz
21.06.2020 18:13

Odpowiedzialna decyzja