Najlepszy młodzik z Tarczy

2024-05-13 5:42

W miniony weekend młodzicy i juniorzy młodsi z Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” Goleniów wystartowali w zawodach o Puchar Bydgoszczy – Memoriał Patrycji Makowskiej.

ZDJĘCIE 1 z 8

Ekipa goleniowskiego klubu udała się do Bydgoszczy w składzie: młodzicy - Weronika Kujawa, Filip Rosa i Oliver Wiciński oraz juniorzy młodsi- Milena Kaluga i Dominik Bartosik, pod opieką trenerów Michała Buniaka i Stanisława Bogumiła. Jak nas poinformował trener Stanisław Bogumił, nasi zawodnicy odnotowali następujące lokaty.
W kategorii młodziczek Weronika Kujawa w konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów zajęła 10 miejsce, zaś w konkurencji 25 m pistolet sportowy 30+30 uplasowała się również na 10 pozycji.
W kategorii młodzików w konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 40 strzałów Oliver Wiciński zajął 2 miejsce, zaś Filip Rosa uplasował się na 8 miejsce. W konkurencji 25 m pistolet szybkoszczelny 2x30 Oliver Wiciński wywalczył pierwsze miejsce.
W kategorii juniorek młodszych Milena Kaluga w konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 50 strzałów zajęła 11 miejsce, zaś w konkurencji 25 m pistolet sportowy 30+30 była szesnasta.
W kategorii juniorów młodszych Dominik Bartosik w konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 50 strzałów zajął 4 miejsce, a w konkurencji 25 m pistolet szybkoszczelny 2x30 uplasował się na 8 pozycji.
Podczas zakończenia zawodów Oliver Wiciński został wyróżniony jako najlepszy zawodnik w kategorii młodzik w konkurencjach pistoletowych.