Na rauszu rowerem

2023-05-18 15:34
Sylwester Wasiak
2023-05-18 15:34

Niechlubny rekordzista początku tego tygodnia jechał rowerem, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Prowadził „po użyciu”
W poniedziałek 15 maja kilka minut po godzinie siódmej rano policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Babigoszczy samochód osobowy marki Skoda. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący autem 30-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,31 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Ponad 2 promile na rowerze
W poniedziałkowy późny wieczór policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas kontroli drogowej w Goleniowie ujawnili, że 39-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował rowerem, będąc pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,37 promila alkoholu w organizmie.

Jechał na zakazie
We wtorek 16 maja tuż przed godziną 20 mundurowi zatrzymali w Nowogardzie do rutynowej kontroli samochód marki BMW. W trakcie okazało się, że 27-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował autem pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowogardzie.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!