Na laptopy dla dzieci z rodzin popegieerowskich trzeba będzie poczekać

2022-08-02 10:57
Paweł Palica
2022-08-02 10:57

Unieważnione zostało przez gminę Goleniów postępowanie przetargowe, dotyczące zakupu sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR.

O podpisanie umowy na dostarczenie 234 notebooków wraz z torbą ubiegały się dwie firma, a każda z nich wyceniła swoje usługi na ok. 589 tys. zł. Okazuje się jednak, że na razie gmina tematu nie sfinalizuje, doszukano się bowiem pewnych rozbieżności w dokumentacji przetargowej.

- Zaistniała rozbieżność dotyczy istotnego elementu, jakim jest zobowiązanie Wykonawcy względem Zamawiającego i na tym etapie stwierdzona wada jest niemożliwa do usunięcia i ma rzeczywisty wpływ na wynik postępowania. Niewyeliminowanie błędu na etapie postępowania przed otwarciem ofert uniemożliwia inne działanie niż unieważnienie postępowania - napisano w uzasadnieniu. 

Wkrótce zostanie ogłoszone kolejny przetarg na zakup notebooków. Przypomnijmy, że gmina Goleniów na zakup sprzętu dla dzieci z rodzin popegieerowskich otrzymała 589 320 zł z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!