Most w centrum Goleniowa zostanie zburzony. Będą duże utrudnienia w ruchu

2022-05-16 20:46
Redakcja
2022-05-16 20:46

Jeszcze tego lata, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ruszyć powinna modernizacja ulicy Puszkina w centrum Goleniowa. Realizacja tej inwestycji zapewne mocno wpłynie na płynność ruchu drogowego w mieście.

Ulica Puszkina nie jest może przesadnie długa, położona jest jednak w newralgicznym punkcie Goleniowa - przy Urzędzie Gminy, Urzędzie Skarbowym, a także Biedronce i dużej siłowni. Ma być remontowana od skrzyżowania z ul. Witosa do placu Bramy Wolińskiej, wyłączenie jej z użytkowania mocno zatem skomplikuje poruszanie się po centrum miasta. Szczególnie, że w ramach zadania wyburzony zostanie mostek na Strudze Goleniowskiej i ten odcinek ulicy zapewne będzie całkowicie nieprzejezdny przez dłuższy czas. Oczywiście z czasem wybudowany zostanie nowy most, szerszy, niż obecnie, co sprawi, że ruch na obiekcie nie będzie już musiał odbywać się jednokierunkowo.

Pytanie najważniejsze jest obecnie takie, czy remont w ogóle zostanie przeprowadzony. Odpowiedź na nie ma dać otwarcie ofert, które zostaną złożone w ogłoszonym przez gminę przetargu. Ma to nastąpić 19 maja.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!