Monster Trucki w Goleniowie

2023-07-26 5:22
Sylwester Wasiak
2023-07-26 5:22

W niedzielę 30 lipca w Goleniowie swoje show zaprezentuje ekipa Extrem Cascaders Team. Przeczytajcie, co będzie można obejrzeć na parkingu przy ul. Bankowej, a dla naszych czytelników przygotowaliśmy niespodziankę. Do zdobyć są bilety na ten pokaz! Szczegóły niebawem.

ZDJĘCIE 1 z 5

- Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina! Rozbrzmiewający ryk silników, widowiskowe kraksy i huczne okrzyki tłumu z pewnością zapadną Ci w pamięci! Dołącz do nas na tej niezwykłej imprezie na świeżym powietrzu, z muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi! Zarezerwuj swój czas i przygotuj się na niezapomniane wrażenia! - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Show ekipy Extrem Cascaders Team odbędzie się na parkingu przy ul. Bankowej 2A w Goleniowie, w niedzielę 30 lipca o godzinie 20:00.

W programie m.in. emocjonujące pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, przebijanie głową płonącej ściany będąc jednocześnie na masce BMW, jazdę na bocznych kołach samochodem/quadem, zaciekłą jazdę i demolkę ogromnym monster truckiem z pokaźną V8, Rajmund, kaskader, zabierze odważne kobiety na przejażdżkę samochodem na dwóch kołach, aby udowodnić, że ekstremalna jazda nie jest przeznaczona tylko dla mężczyzn, ponadto, zaprezentowany zostanie jedyny w Polsce dragstera i autorobot, a to wszystko uzupełni całkiem nowy monster truck!

Dla najmłodszych fanów, na zakończenie pokazu, organizatorzy zapewniamy przejażdżkę monster truckiem za darmo.

UWAGA! Bilety do nabycia bezpośrednio przed programem w kasach w cenie 40 zł - ulgowy do 18 lat, 60 złotych - normalny. Dzieci do 3 lat wstęp gratis.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!