„Moja tajna misja” - dziś premiera!

2021-05-20 6:01
Sylwester Wasiak
2021-05-20 6:01

W południe premiera singlowego kawałka Marcina Simińskiego, finalisty programu „Szansa na sukces”! Sprawdźcie, gdzie będzie można obejrzeć klip i posłuchać debiutanckiego utworu, który nagrał wspólnie z Jarkiem Chilkiewiczem.

ZDJĘCIE 1 z 4

Marcin Simiński, dziennikarz oraz pasjonat muzyki, zwycięzca odcinka telewizyjnego programu muzycznego „Szansa na Sukces”, a później finalista tegoż programu muzycznego, emitowanego na żywo w TVP 2. Po tym występie, który spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami, rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim singlem. Słowa do tego utworu napisał Marek Dutkiewicz, legendarny tekściarz, autor słów do kilkudziesięciu przebojów (m.in. „Jolka, Jolka pamiętasz…”, „Aleja Gwiazd”) oraz nawiązał współpracę z doskonale znanym w środowisku, goleniowskim gitarzystą Jarosławem Chilkiewiczem. W ten sposób powstała ballada „Moja Tajna Misja”.
- Każdy z nas przeżył kiedyś rozstanie lub był jego świadkiem. Uczestniczył w sytuacji, w której międzyludzkie relacje rozpadały się na kawałki niczym stłuczone lustro. „Moja tajna misja” jest odpowiedzą na panującą „modę” na rozstania. Zbyt często rezygnujemy. Zbyt często, zamiast otworzyć się na drugą osobę, poszukujemy tych negatywnych bodźców. Wierzymy, że kłótnie rozpalą namiętność. Podczas gdy one jeszcze bardziej nas od siebie oddalają. Nigdy nie jest za późno, by się obudzić i podjąć walkę zarówno o prawdziwą miłość, jak również o każdą ważną dla nas relacje z drugim człowiekiem – powiedział o swoim debiutanckim singlu Marcin Simiński.

Premiera utworu i klipu już dziś (20 maja) o godz. 12.00 na kanale YOUTUBE - LINK DOSTĘPNY TUTAJ

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!