Młodzież z „Miłosza” dyskutowała o przyszłości

2021-03-31 13:27
Redakcja
2021-03-31 13:27

Ponad 400 młodych ludzi wzięło udział w konsultacjach strategii na rzecz młodego pokolenia dla woj. zachodniopomorskiego. Wśród nich nie zabrakło uczniów gryfickiego „Miłosza”.

ZDJĘCIE 1 z 2

Uczniowie Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach znaleźli się w gronie ponad 400 młodych ludzi, którzy wzięli udział w konsultacjach społecznych zorganizowanych przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej na rzecz młodego pokolenia dla woj. zachodniopomorskiego.

Podzieleni na sześć zespołów tematycznych uczestnicy konsultacji przez kilka godzin prowadzili szeroką dyskusję zarówno na temat spraw regionalnych, jak i takich, które dotyczą wszystkich młodych ludzi w Polsce. Efektem konsultacji jest wypracowanie aż 262 wniosków i spostrzeżeń dotyczących potrzeb i oczekiwań młodego pokolenia oraz zgłoszenie blisko 200 pomysłów i rozwiązań, które posłużą w tworzeniu rządowego, wieloletniego planu działań w obszarach kluczowych dla młodych Polek i Polaków.

Dla uczniów z gryfickiego „Miłosza”, którzy aktywnie uczestniczyli w konsultacjach, było to cenne doświadczenie i inwestycja we własny rozwój. Narada była doskonałą okazją, by skonfrontować swoje poglądy z poglądami innych osób, poszerzyć horyzonty i dostrzec różne aspekty nurtujących ich problemów. Uczniowie, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu są przekonani, że był to właściwie zainwestowany czas.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Rostowski z PO

odpowiedz
31.03.2021 14:40

powiedzial krotko piniendzy niema i piniendzy nie bedzie.

Marta

31.03.2021 14:40

A poza tym wszyscy w domu zdrowi?