Młody gryficzanin i jego partnerka zaprezentowali się na MP Tańca Sportowego

2020-11-18 14:42
Katarzyna Adamiak
2020-11-18 14:42

Kamil Łabędzki z Gryfic i jego partnerka taneczna Emilia Hnat zaprezentowali się wśród najlepszych par podczas Mistrzostw Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych.

Fot. Marcin Golkowski PM STUDIO

Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych odbyły się w niedzielę 15 listopada br. w Łodzi.

Wśród najlepszych par tanecznych z całej Polski zaprezentował się również gryficzanin Kamil Łabędzki, wraz ze swoją partnerką Emilią Hnat z Międzyzdrojów. Para tancerzy reprezentuje Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim.

Rywalizacja wśród juniorów była na bardzo wysokim poziomie a Kamilowi z Emilią udało się uplasować na 19 miejscu w tańcach standardowych oraz 28 miejscu w tańcach latynoamerykańskich.

Klub Tańca Sportowego Fokus z Kamienia Pomorskiego istnieje od 15 lat, a działalność swą prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą również na terenie powiatu gryfickiego tj. np. w Gryficach, Trzebiatowie, Dargosławiu. W Gryficach działa także grupa, w której zajęciach uczestniczą dorośli. To właśnie w Gryficach na sali przy Szkole Podstawowej nr 4 pierwsze taneczne kroki stawiał Kamil Łabędzki, który dziś dojeżdża na treningi do Kamienia Pomorskiego.

Kadra trenerska, to doświadczeni byli zawodnicy tańca w tym wielokrotni Mistrzowie Polski, uczestnicy wielu międzynarodowych turniejów. Gryfickimi dziećmi opiekuje się sam Prezes Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego pan Krzysztof Krzemianowski, który wszystkich, pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem oraz swoich zdolności tanecznych zaprasza na zajęcia.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mare

odpowiedz
19.11.2020 01:16

Jego ojciec też pięknie tańczył za młodu. 👍