Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

2023-06-20 17:18
Sylwester Wasiak
2023-06-20 17:18

W środę w Goleniowie na terenie Ramy Kultura i Twierdza Design odbędą się Mistrzostwa w udzielaniu pierwszej pomocy firm z Goleniowskiego Parku Przemysłowego: FAYMONVILLE Trailers to the MAX, Faraone Poland, FIEGE, sia Abrasives, CEVA Logistics CFS Fulfilment Solutions Sp z oo., Fulfilment Solutions Sp. z o.o. , Lucky Union Foods-Euro Sp. z oo, HanseYachts Company Page, Rhenus Logistics. Zawodnicy będą musieli radzić sobie w realistycznych sytuacjach wypadkowych.

 

Zawodnicy muszą sprawdzić swoją wiedzę z pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia (zawał, zakrztuszenie, poparzenie, wypadek samochodowy, upadek z wysokości, otwarte złamanie kości, zatrzymanie krążenia). Jak informuje gmina Goleniów, do pozoracji ran wykorzystany będzie materiał używany w charakteryzacji filmowej i teatralnej, a poszkodowanych i ich świadków zagrają aktorzy teatralni.
Na widzów będzie czekał symulator, w którym będą mogli przeżyć bezpieczne „dachowanie” oraz nauczyć się masażu serca oraz przywracania prawidłowego rytmu serca z użyciem defibrylatorów.

Organizatorzy tj. Gmina Goleniów oraz Fundacja Kultury Bezpieczeństwa Polska Kocha Bezpieczeństwo zapraszają w środę, 21 czerwca w godzinach 9 -17 do Rampa Kultura i Twierdza Design, aby obserwować zmagania zawodników.

W zawodach udział wezmą drużyny z firm: FAYMONVILLE Trailers to the MAX, Faraone Poland, FIEGE, sia Abrasives, CEVA Logistics CFS Fulfilment Solutions Sp z oo., Fulfilment Solutions Sp. z o.o. , Lucky Union Foods-Euro Sp. z oo, HanseYachts Company Page, Rhenus Logistics

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!