Milion na sport: Ruszył nabór wniosków!

2021-01-05 15:42
Sylwester Wasiak
2021-01-05 15:42

Gmina Goleniów ogłosiła już nabór wniosków o przyznanie dofinansowania rozwoju sportu na okres do 31 grudnia 2021 r. UWAGA! Wnioski można składać do 20 stycznia.

Jak informują władze gminy, Zarządzenie zostało opublikowane najszybciej, jak tylko było można. Biorąc pod uwagę, że do końca roku 2020 Rada Miejska nie przyjęła budżetu na rok bieżący, podstawą gospodarki finansowej gminy jest projekt uchwały budżetowej, przedłożony w listopadzie 2020 r. Radzie Miejskiej. Ogłoszenie naboru wniosków wynika z troski władz gminy o rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży w okresie pandemii COVID-19. Burmistrz przypomina jednocześnie, że ze środków, które zostaną przyznane w konkursie, można finansować jedynie wydatki dokonane po podpisaniu umowy między burmistrzem a władzami klubu. Nie ma możliwości sfinansowania w ten sposób wydatków dokonanych wcześniej.
Wnioski mogą składać kluby sportowe prowadzące zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Do podziału podobnie jak w ubiegłym roku jest pula 1 miliona złotych. Wnioski dostępne są TUTAJ.
Wykaz klubów sportowych, którym udzielone zostanie dofinansowanie, będzie opublikowany do 1 lutego 2021r.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!