MILA NIEPODLEGŁOŚCI. Organizatorzy zdeterminowani!

2020-11-02 8:43
Sylwester Wasiak
2020-11-02 8:43

Zapisy na bieg na 10km zostały przedwcześnie zamknięte, wiemy ile osób wystartuje w tegorocznej Goelniowskiej Mili Niepodległości 11 listopada!

Foto: OSIR Goleniów/archiwum

Organizatorzy szybciej niż to wstępnie planowano, gdyż w minioną środę zamknęli możliwość zapisów chętnych na bieg na dystansie 10 km. Na liście startowej jest 250 osób, wiadomo jednak,że nie wszyscy dokonali opłaty startowej, więc liczba startujących będzie nieco mniejsza. Wraz z amatorami wystartują zawodowcy rywalizujący w Mistrzostwach Polski zgłoszeni przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Na ten moment jest to 22 biegaczy. Jak nas poinformował Andrzej Łukasiak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie odbędą się dwie serie biegów. O godzinie 11 wystartują zawodnicy w biegu na Milę Open (na ten moment zapisało się 90 osób), a o 11.30 przystąpią do rywalizacji biegacze na dystansie 10 km.
- Jesteśmy zdeterminowani do tego stopnia, że biorąc pod uwagę obecną sytuację i ewentualne prawne obostrzenia w zakresie organizacji współzawodnictwa sportowego zdecydowaliśmy o zamknięciu w środę listy startowej na 10 km. Zawsze nam zależało na jak największej liczbie uczestników, ale biorąc pod uwagę obecną sytuację, ograniczenia w zakresie ilości uczestników, w poczuciu poszanowania obowiązującego prawa, zasad epidemicznych obowiązujących w Polsce, sami wprowadzamy obostrzenia w zakresie przeprowadzenia naszych zawodów. Prosimy wszystkich zawiedzionych o wyrozumiałość i stosowanie się do wszystkich naszych zasad, które pozwolą na przeprowadzenie w sposób bezpieczny naszych biegów - zaapelował A. Łukasiak, dyrektor OSIR.

Ważne informacje dla uczestników Mili dostępne są TUTAJ

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!