Mikołaj Drewa brązowym medalistą!

2020-09-28 9:47
Katarzyna Adamiak
2020-09-28 9:47

Brązowy medal wywalczył Mikołaj Drewa z Klubu MKS LOK Baszta Gryfice, podczas Mistrzostw Polski Juniorów w strzelectwie sportowym w Bydgoszczy.

ZDJĘCIE 1 z 5

W miniony weekend (25-27 września) w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w strzelectwie sportowym. Wśród uczestników biorących udział w zawodach w kategorii karabin pneumatyczny 60 był Mikołaj Drewa z gryfickiego klubu MKS LOK Baszta Gryfice.

Początkowo Mikołajowi nie szło najlepiej. Do finału wszedł z dalekiego siódmego miejsca z wynikiem 604,5 pkt. Za to w finale zawodnik z Gryfic udowodnił, że jest w bardzo dobrej formie.  

- Mikołaj pokazał charakter i mimo słabego początku zaczął wznosić się do góry i walczyć zacięcie o srebro. Zabrakło niewiele zaledwie 0,4 pkt do drugiego miejsca. Jednak jest to ogromny sukces patrząc na to, że niecałe dwa lata temu nawet nam to się nie śniło. Dzięki ciężkiej pracy możemy się pochwalić takimi wynikami. Mam nadzieję że zmotywuje to naszych młodszych zawodników do ciężkiej pracy, bo warto. Jak widać marzenia się spełniają - przekazuje Dariusz Drewa Prezes MKS LOK Baszta Gryfice.

Serdecznie gratulujemy Mikołajowi udanego startu w zawodach i życzymy kolejnych sukcesów.Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Dddd

odpowiedz
28.09.2020 16:57

gratulacje dla młodego strzelca