Mieszkańcy Gryfic nie chcą dzielić się jedzeniem? Jadłodzielnia stoi pusta...

2021-04-16 20:00
Tomasz Krupecki
2021-04-16 20:00

Pomysł jadłodzielni w Gryficach to prywatna inicjatywa, która ma połączyć darczyńców i potrzebujących. Kiedy kilkanaście dni temu przedsięwzięcie wystartowało, wydawało się, że to strzał w dziesiątkę. Teraz okazuje się, że lodówka stoi pusta. O co chodzi?

Pomysł jadłodzielni, czyli lodówki, w której każdy może zostawić jedzenie, zrealizowała rodzina przedsiębiorców. Na terenie swojej firmy postawili lodówkę, aby każdy mógł przynieść jedzenie, którym poczęstują się potrzebujący ludzie. Lodówka otwarta jest przez 24h/7.

Kiedy w tym roku, przed świętami Wielkanocnymi, państwo Chliszcz uruchomili jadłodzielnie, informowaliśmy o tym w naszym serwisie. Internauci chwalili pomysł i szybko okazało się, że takie miejsce w Gryficach jest potrzebne. Mieszkańcy przynosili swoje dary, a potrzebujący zaczęli przychodzić po jedzenie.

ZOBACZ: Pierwsza jadłodzielnia w Gryficach już działa. Podziel się z innymi swoim jedzeniem

Niestety, chętnych do dzielenia się jedzeniem brakuje. Od kilku dni lodówka jest pusta. Czy mieszkańcy Gryfic nie chcą dzielić się jedzeniem?

Osoby opiekujące się jadłodzielnią poprosiły naszą redakcję o pomoc w zaapelowaniu do mieszkańców, którzy na pewno mają dobre serca i chętnie podzielą się jedzeniem.Mamy czas pandemii, trudny okres dla wielu ludzi. Pamiętajmy, by w tym trudnym okresie nie zapominać o potrzebujących.

Jeśli mamy w domu za dużo jakiegoś jedzenia, a nie chcemy go wyrzucać, nie chcemy, żeby się zepsuło, to zanieśmy je do wolno stojącej jadłodzielni.

Jadłodzielnia znajduje się przy ulicy Kamieńskiej 1 w Gryficach.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

PRZEPEŁNIONY KOMPOSTOWNIK

odpowiedz
16.04.2021 20:43

A NIE MÓWIŁEM .... nasz naród (plebs patologia) potrafi tylko brać, a jak ma dać to chyba tylko kradzione... sorry ale prawda w oczy zakole niejednego... a ja nazywam to "ŻYCIE" ! ps do katoli myślałem, że ostatnia kromka chlebka za 500+ wyląduje w ów lodówce ...TEŻ SIĘ NIE MYLIŁEM

Ja o

16.04.2021 20:43

Po twoim komentarzu jestem pewny, że ty nigdy nic tam nie włożysz

Andrzej

16.04.2021 20:43

PRZEPEŁNIONY KOMPOSTOWNIK twój komentarz pasuje do twojej nazwy i sposobu wypowiedzi.

czytelnik

16.04.2021 20:43

ty jednak jesteś głupi Pełowcu ....

Majster

16.04.2021 20:43

Rozumiem, że pisząc "plebs" mówisz tak sam o sobie? Poluzuj gumę w gaciach bo najwyraźniej za mocno Cię ciśnie :)