Mecz na szczycie już jutro!

2021-05-11 18:55
Sylwester Wasiak
2021-05-11 18:55

Pojedynek Masovii Maszewo z OKS Center MD Goleniów to hitowy mecz A-klasy, który rozegrany zostanie już jutro. Mamy przedmeczowe wypowiedzi prezesów obu klubów Piotra Kaczora z Masovii i Artura Panka z OKS.

OKS jest liderem, Masovia wiceliderem tracącym tylko jeden punkt do goleniowian. OKS ma najwięcej zwycięstw spośród wszystkich ekip w lidze, Masovia jak dotychczas to jedyny niepokonany zespół w lidze. Jesienny mecz w Goleniowie przyniósł wiele emocji i zakończył się remisem 2:2. Równie emocjonująco zapowiada się jutrzejszy rewanżowy pojedynek w Maszewie. A co sądzą o tym spotkaniu sternicy obu klubów?
Piotr Kaczor (prezes Masovii Maszewo)
- Przed nami jeden z ważniejszych meczów tej rundy a może i całego dziwnego sezonu. Zawodnicy Masovii są przygotowani i zmotywowani, więc myślę, że jeśli nie popełnią poważnych błędów, to o wynik będę spokojny. Mam nadzieję, że dzięki pełnemu zaangażowaniu, jakie prezentują nasi zawodnicy oraz sztab trenerski ten sezon będzie udany — ku radości kibiców. Z optymizmem patrzę w przyszłość Masovii Maszewo.
Artur Panek (prezes OKS Center MD Goleniów)
- Jedziemy w środę do Maszewa, aby walczyć o kolejne trzy punkty. Traktujemy ten mecz tak samo, jak każdy inny. Wiemy, że Masovia nam depcze po piętach. Nie możemy sobie w tym meczu pozwolić na chwilę nieuwagi. Jeśli podejdziemy w pełni skupieni do tego pojedynku, to powinniśmy odnieść kolejne zwycięstwo. Wiemy też, że podopieczni Marcina Bąka to zawodnicy nieobliczalni, co udowodnili w rundzie jesiennej w pierwszym meczu z naszym zespołem. Dlatego czekam na bardzo dobre widowisko piłkarskie w środowe popołudnie i po cichu liczę, że trzy punkty wrócą do Goleniowa.

Jutro odbędą się również inne spotkania w A klasie, zagra także goleniowska Ina. Terminarz jutrzejszych meczów poniżej:
IV LIGA
18:00 Ina Goleniów - Polonia Płoty
KLASA A
Grupa 2
Godz. 18:00: Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe
Godz. 18:00: Pionier Żarnowo - Promień Mosty
Godz. 18:00: Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów
Mecz Hanza Goleniów - Pomorzanin Przybiernów rozegrany zostanie dziś (wtorek) o godz. 19.30

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!