Maszerujące koło gospodyń

2024-06-09 10:28
Sylwester Wasiak
2024-06-09 10:28

Dwa marsze nordic walking zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich Kąty Słowianki.

Przed tygodniem w ramach pierwszego rajdu grupa chętnych po otrzymaniu pakiety startowego, na który złożyły się: plecaki, koszulki, kijki, woda i zdrowe przekąski, wyruszyli w marsz z placu zabaw w Kątach ścieżką rowerową w stronę Krępska i z powrotem do Kątów.
W miniony piątek uczestnicy w ramach drugiego rajdy wyruszyli z placu zabaw w Kątach w stronę Stepnicy przez Puszczę Goleniowską.
- Na trasie poznaliśmy nie tylko piękną faunę i florę, ale również zbieraliśmy zioła, które wykorzystaliśmy później w kuchni. Mieliśmy okazję zobaczyć rozlewisko bobrów. Miejsce bardzo ciekawe i urokliwe. Po zjedzeniu zdrowych przekąsek i odpoczynku z nowymi siłami ruszyliśmy w drogę powrotną do Kątów. W wiacie zasiedliśmy do wspólnego posiłku, który smakował jeszcze lepiej po takim wysiłku. Wszyscy byli zadowoleni i dumni z siebie, że udało nam się zrealizować satysfakcjonujący cel. Dla najwytrwalszych uczestników czekała nagroda - termos, który będzie idealnym towarzyszem podczas kolejnych wypraw – zrelacjonowali przebieg wyprawy organizatorzy marszu.

Oba wydarzenia odbyły się w ramach projektu „Aktywność społeczna = aktywność fizyczna” Programu Społecznik 2022-2024

Foto: KGW Kąty Słowianki

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!