Marszałek na goleniowskiej scenie!

2020-09-03 19:56
Sylwester Wasiak
2020-09-03 19:56

Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego wystąpi w niedzielę na scenie Goleniowskiego Domu Kultury!

Mowa o koncercie, którego celem będzie zbiórka funduszy na rzecz ciężko chorej goleniowianki Pauliny Kaczor. Wydarzenie to odbędzie w niedzielę 6 września w sali koncertowej Goleniowskiego Domu Kultury. Początek o godz. 18.00. Co ważne wciąż dostępne są cegiełki na ten koncert, w którym obok Olgierda Geblewicza (wokal) na scenie pojawią się wybitni goleniowscy muzycy Jarek Chilkiewicz i Iggy Gwadera (gitary).
- Kochani, ważna informacja: cegiełki są jeszcze dostępne - możecie je kupić w Bramie Wolińskiej i bardzo zachęcamy, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Przed koncertem może się okazać, że już ich nie będzie, a ze względu na pandemię, niestety, nie będzie szans, żeby kogoś wpuścić poza bardzo ograniczonym limitem miejsc. Także - kto chętny, niech zrobi sobie spacerek po naszym pięknym mieście w celu zakupu wspomnianej cegiełki. Centrum Informacji w Bramie otwarte jest do 17 i w sobotę od 10 do 14 – informują władze Goleniowskiego Domu Kultury.
Przed i po koncercie odbędzie się słodki jarmark.

 

Foto: FB/Organizatorzy

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!