Marcel walczy o zdrowie. Trzeba pomóc

2022-12-30 13:08
Paweł Palica
2022-12-30 13:08

Wcześniactwo, zamartwica urodzeniowa, krwawienie dokomorowe, wodogłowie pokrwotoczne, napady drgawkowe, podejrzenie zaniku nerwu i niedoczynność tarczycy to tylko część problemów, z którymi zmaga się mały mieszkaniec Goleniowa - Marcel Nowak.

Marcel urodził się przedwcześnie z zamartwicą urodzeniową i krwawieniem dokomorowym, które spowodowało wodogłowie pokrwotoczne. Urodził się w 31 tygodniu ciąży i od pierwszych chwil zaczął walkę o każdy oddech.

Chłopiec po porodzie miał niedotleniony mózg, co spowodowało, że doszło do wodogłowia pokrwotocznego. Na ten moment Marcel nie potrafi mówić, a pojedyncze słowa przychodzą mu z trudem.

U Marcela występują także problemy z poruszaniem się. Marcel uczęszcza do przedszkola rehabilitacyjnego i ciężko pracuje, aby uzyskać pozytywne rezultaty, które niestety przychodzą z trudem. Marzeniem rodziców jest to, aby mógł biegać i bawić się z innymi dziećmi, aby jego schorzenie nie zabierało mu dzieciństwa. 

Rodzice Marcela nie poddają się i będą walczyć o zdrowie i sprawność syna, dopóki im starczy sił. Ale potrzebują waszej pomocy i waszego wsparcia. Szczegóły TUTAJ

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!