Ludzie z żelaza są w naszym powiecie (FOTO)

2021-08-15 20:56

Trzech reprezentantów powiatu goleniowskiego stanęło dziś na podium zawodów triathlonowych w Wolsztynie. Kilku innych ukończyło pełny dystans IronMana stając się „ludźmi z żelaza”!!!

ZDJĘCIE 1 z 24

Sylwester Hawrot z Goleniowa triumfował w kategorii wiekowej M50 na dystansie średnim (113km). Z kolei na dystansie krótkim (51,5km) znalazły się dwie reprezentantki naszego powiatu. Magdalena Chomont triumfowała w kategorii M40 , zaś Joanna Kabat Koperska w tej samej kategorii zajęła trzecie miejsce.
W zawodach PolskaMan 2021 w Wolsztynie wystartowało jeszcze czterech innych reprezentantów naszego powiatu. Dystan krótki (51,5km) ukończyła Magdalena Czaplicka z Maszewa, zaś na dystansie długim (226km) swoje udane debiuty zaliczyli Krzysztof Grochowski i Mateusz Zadala (obaj z Maszewa) oraz Łukasz Dawid (Rozbiegany Goleniów). Swój drugi start na długim dystansie IronMan'a ukończył Piotr Kaczor (TriManita Maszewo). Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych zawodów!!!