List do redakcji: Brak słów

2023-09-07 16:00
Sylwester Wasiak
2023-09-07 16:00

„Od dobrych dwóch lat nikt z tym nic nie robi, a dziury są tak duże, że można uszkodzić samochód” – pisze w liście do redakcji jeden z naszych czytelników.

„Witam, tak wygląda kawałek drogi na odcinku Truskolas-Wierzchy a konkretnie przed miejscowością Wierzchy gmina Nowogard. Od dobrych dwóch lat nikt z tym nic nie robi, a dziury są tak duże, że można uszkodzić samochód. Jeden z mieszkańców okolicznych miejscowości widziałem, jak sam wziął sprawy w swoje ręce i próbował równać to piaskiem, który przywiózł na przyczepce, dodatkowo widać, że coraz więcej osób ma tego dość, ponieważ po raz kolejny pojawiły się napisy na tym odcinku drogi, tak mieszkańcy wyrażają swoje niezadowolenie, a i tak nikt nic z tym nie robi, nie wierzę, że Gmina nie posiada środków, żeby chociażby tylko ten mały odcinek drogi naprawić to naprawdę nie jest dużo pracy. Prosiłbym o nagłośnienie tej sprawy, może ktoś w końcu się tym zajmie a codzienny dojazd do pracy będzie łatwiejszy i nie będzie trzeba omijać tego poboczem. Podsyłam zdjęcia, dziękuję i pozdrawiam.”

Foto: Czytelnik

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marek

odpowiedz
08.09.2023 11:26

To jest droga Powiatowa nie Gminna. Z tego co wiem a rozmawiałem z kierownikiem Obwodu będzie zrobiona przy okazji robienia drogi ad mleczarni do granicy uiiiipoii