Lider zgubił punkty! (FOTO)

2021-03-14 19:20

Zmiana lidera w A klasie! Po remisie Masovii z Leśnikiem na pierwsze miejsce w tabeli po zwycięstwie ze Zniczem powrócił OKS! Zapraszamy na relację z 14.kolejki!

ZDJĘCIE 1 z 21

Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2:2
Bramki: Bobryk, Rybak - P. Kubiak - 2
Niespodzianka w derbowym meczu na otwarcie rundy wiosennej. W Goleniowie lider rozgrywek Masovia zremisowała z Leśnikiem 2:2, mimo że dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Do przerwy maszewiacy prowadzili 1:0 po golu Kubiaka. W 63 minucie do remisu doprowadził Bobryk. Wkrótce jednak liderująca w tabeli Masovia ponownie wyszła na prowadzenie. Dośrodkowywał Olszewski, a piłkę głową do siatki skierował Kubiak, drugi raz wpisując się na listę strzelców. Leśnik nie złożył jednak broni, grał ambitnie i walecznie doprowadzając wkrótce do wyrównania po ładnej akcji Rybaka. Mecz zakończył się podziałem punktów, po którym Masovia spadła na drugie miejsce w tabeli, Leśnik zaś zajmuje dziewiątą pozycję.

Zalew Stepnica - Pionier Żarnowo 4:0
Bramki: Jakutowicz -2, Brzozowski, Blatkiewicz.
W derbach gminy Stepnica długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Faworyzowani gospodarze dopiero w 36 minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Brzozowskiego. Gdy tuż po przerwie na 2:0 podwyższył Jakutowicz, wiadomo było, że miejscowi nie oddadzą już trzech punktów. Do końca spotkania Zalew strzelił jeszcze dwa gole, których autorami byli Blatkiewicz i ponownie Jakutowicz. Ekipa ze Stepnicy zajmuje czwarte miejsce w tabeli, zaś Pionier jest przedostatni.

Promień Mosty - Hanza Goleniów 1:1
Bramki: Banasiewicz - Kowaluk
Derby gminy Goleniów na remis. W Mostach zmierzyły się zespoły tamtejszego Promienia i Hanzy. Po pierwszej bezbramkowej części spotkania, wynik meczu w drugiej jego odsłonie otworzył w 61 minucie Kowaluk. Hanza z prowadzenia cieszyła się 12 minut. W 73 minucie do remisu doprowadził Banasiewicz. Promień po tym spotkaniu zajmuje piąte miejsce, zaś Hanza jest jedenasta.

OKS Center MD Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4:0
Bramki: S. Paszkowski, Modrzejewski, Dudek, Hawrot.
Do przerwy OKS prowadził 1:0. Wynik spotkania otworzył w 41 minucie Sławomir Paszkowski. Po przerwie OKS kompletnie zdominował rywala, zdobywając jeszcze trzy gole. W 50 minucie mocnym uderzeniem z ponad 30 metrów gola zdobył Sebastian Modrzejewski. W 84 minucie pierwszego gola w seniorskiej piłce zdobył 15-letni Kacper Dudek, zaś w ostatniej minucie spotkania rezultat ustalił Mariusz Hawrot. OKS po tym zwycięstwie powrócił na pozycję lidera tabeli.