Lepiej nie idź tego dnia do urzędu
Najbliższy poniedziałek, 10 listopada, przypada między niedzielą a Świętem Niepodległości. Wiele urzędów w naszym w regionie będzie nieczynna. Warto więc zaplanować wizytę na inny dzień.
W dniu 10 listopada 2025 r. Urząd Miejski w Gryficach będzie nieczynny. Jest to dzień wolny od pracy dla pracowników w zamian za 1 listopada 2025 r. (sobotę). Podobnie będzie w Urzędzie Miejskim w Płotach, Urzędzie Gminy w Karnicach oraz Urzędzie Gminy w Brojcach. Nieczynne będzie również Starostwo Powiatowe w Gryficach.
W Urzędzie Gminy w Rewalu nie załatwimy sprawy w wydziale planowania przestrzennego. Pozostałe będą czynne dla interesantów.
W normalnych godzinach pracy będzie funkcjonował Urząd Miejski w Trzebiatowie. Załatwienie urzędowej sprawy będzie możliwe.
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!