Kurs kelnerski w „Miłoszu”

2021-03-16 9:49
Redakcja
2021-03-16 9:49

Uczniowie ZS im. Czesława Miłosza w Gryficach po raz kolejny podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Tym razem na kursie kelnerskim w ramach projektu „Postaw na swój rozwój zawodowy”.

ZDJĘCIE 1 z 3

Profesjonalny serwis kelnerski jest idealnym uzupełnieniem dobrej kuchni. Musimy pamiętać, że goście przychodzą do restauracji nie tylko po to, aby zjeść. Chcą przede wszystkim spędzić miło czas i poczuć się wyjątkowo. Zadowolony gość zostawi spory napiwek, odwiedzi lokal ponownie i przyprowadzi znajomych.

Kelner to osoba, która nie tylko przyjmie zamówienie, obsłuży gościa i przyniesie rachunek. Jego zadaniem jest sprostać wymaganiom klienta, polecić dania, dobrać wino i sprawić, aby gość poczuł się wyjątkowo.

Projekt „Postaw na swój rozwój zawodowy” realizowany jest przez Powiat Gryficki, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

źródło: ZS im. Cz. Miłosza w Gryficach 

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Alelala

odpowiedz
16.03.2021 10:36

Ani jednego chłopca . Wolę by mnie obsługiwał ładny chłopak ,

16.03.2021 18:07

Jedyna szkołą w regionie "trzymająca rękę na pulsie zmian". Nad morzem powstaje nowoczesna infrastruktura turystyczna czas przygotować do tego kadry. U Miłosza zaskoczyli a reszta ma to gdzieś.