Kultywator przegrał z Plebanią. Wielkie emocje w meczu na szczycie GLM

2023-01-10 16:47
Paweł Palica
2023-01-10 16:47

8 stycznia rozegrana została trzecia kolejka bieżącego sezonu Goleniowskiej Ligi Mistrzów. W meczu na szczycie padło 13 goli, a KLB Plebania Lubczyna awansowała po nim na pozycję lidera tabeli.

ZDJĘCIE 1 z 5

W pierwszym meczu Gazole Goleniów wygrali z Teamem Przybiernów 8:2, wielkich emocji więc nie było. Drugi mecz to swoiste derby - Wicher zagrał z Wichrem, a ten z Przemocza po wyrównanym spotkaniu wygrał z przyjezdnymi z Warszewa 6:5, choć ci ostatni w samej końcówce wycofali bramkarza, ale czasu na wyrównanie im zabrakło.
 
Hitem kolejki był pojedynek KLB Plebania z Kultywatorem Krępsko. To był prawdziwy rollcoaster - pierwsi ostrzej zaatakowali strażacy z Kępska i szybko strzelili trzy gole. Jednak to był dopiero początek emocji, bo w drużynie znad jeziora Dąbie gra dwóch braci Kott. Sebastian zajął się podawaniem, a Tomasz strzelaniem i Kultywator schodził na przerwę przegrywając 3:4... Po przerwie piłkarze z Krępska strzelili dwa gole, ostatecznie jednak po "wymianie ognia" mecz zakończył się wynikiem 7:6 dla KLB Plebania.

Ostatnie spotkanie należało do graczy Jartexu i Niedzielnych Chłopaków. Ci pierwsi nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń, wygrywając 11:1.

Następna kolejka dopiero za miesiąc, 5 lutego. Wyniki, tabela i zdjęcia z zawodów w galerii.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!