Ktoś ukradł...ozdobę świąteczną?

2021-01-20 14:02
Adam Litwinowicz
2021-01-20 14:02

W internecie na jednym z profili na Facebooku pojawił się film, na którym widać jak „ktoś” zrywa kabel oświetleniowy służący jako ozdoba świąteczna na moście przy ulicy Głębokiej w Trzebiatowie.

Kadr z filmu opublikowanego w internecie

W Trzebiatowie w ostatnich latach pojawia się w przestrzeni publicznej wiele ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku w sposób wyjątkowy przyozdobiony został zabytkowy most znajdujący się na ulicy Głębokiej. W internecie na jednym z profil na Facebooku pojawił się film, na którym widać jak „ktoś” zrywa kabel oświetleniowy służący jako ozdoba świąteczna. Jak się okazuje 20 metrów kabla ostatecznie znika. Czy dokonała tego ta sama osoba? Tego już na tym filmiku nie widać. Jedno jest pewne zarówno pierwszy jak i drugi czyn jest naganny. Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendanta Komendy Powiatowej w Gryficach podkreśla, że policja bada sprawę. W internecie pojawiło się wiele komentarzy: „Tak się szanuje oświetlenie świąteczne gminy P.s Zgłoszone służby nie pojawiły się na czas”, „Taka zarazę to ktoś wychowuje a społeczeństwo teraz zgnusniale, wolne demokratyczne i leniwe Jak w domu tak na ulicy” (pisownia oryginalna). „Brak rozrywki brakiem rozrywki, ale demolować i niszczyć to co jest mieście ładne to gruba przesada”. Inni zauważają z przykrością, że „w tym mieście nie warto już robić nic, bo i tak wszystko jest niszczone”. Czy jest to jednak rozwiązanie tematu?

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

zalewski

odpowiedz
20.01.2021 16:44

milicja była zajęta kontrolą w sklepie

patol

odpowiedz
20.01.2021 15:33

szkoda gadać. Sama patola

Czytelnik65

odpowiedz
22.01.2021 10:09

Polacy to taka nacja że cudze a lepiej społeczne-miejskie zawsze znajdzie złodzieja. Zniszczyć czy ukraść, wielu takich jest w naszym otoczeniu. Karać, nie patrzyć że biedni, to nie usprawiedliwienie tylko brak przystosowania do rzeczywistości.