Kto poprowadzi Szlachetną Paczkę w Gryficach?

2020-06-18 15:12
Katarzyna Adamiak
2020-06-18 15:12

W związku z przygotowaniami do kolejnej edycji akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, potrzeby jest jej nowy lider na rejon Gryfic.

Fot. szlachetnapaczka.pl

Wielki finał tej ogólnopolskiej akcji odbywa się zawsze przed Bożym Narodzeniem. Darczyńcy dostarczają zapakowane prezenty do wyznaczonego miejsca, a potem wolontariusze rozwożą je rodzinom.

Aby wolontariusze Szlachetnej Paczki mogli dotrzeć do potrzebujących rodzin i nieść pomoc, w pierwszej kolejności potrzebny jest #lider lub #liderka rejonu gryfickiego. Poszukiwania szefa rejonu właśnie się rozpoczęły – czytamy na FB Szlachetna Paczka Gryfice.

Lider Szlachetnej Paczki tworzy zespół wolontariuszy i wspólnie z nim dociera z pomocą nawet do kilkudziesięciu rodzin żyjących w ubóstwie. Organizuje projekt w swoim rejonie – dba o jak najlepszą pomoc i organizuje zaplecze logistyczne akcji. Dzięki jego zaangażowaniu Szlachetna Paczka może się rozwijać.

Chętni mogą zgłosić swoją kandydaturę poprzez stronę internetową Szlachetna Paczka. Na pytania odpowie także Koordynatorka Regionalna Małgorzata Jagoda Pokrzykowska  tel. 691570770 lub przez FB.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!