Koronawirus w parku przemysłowym

2020-04-08 9:35
Sylwester Wasiak
2020-04-08 9:35

Niestety co raz bardziej niepokojące informacje docierają do nas w sprawie epidemii koronawirusa w powiecie goleniowskim.

Dziś Sanepid potwierdził drugi przypadek w powiecie goleniowskim. Jak napisał na swoim profilu facebookowym Robert Krupowicz, burmistrz gminy Goleniów cyt. „To efekt wczorajszego stwierdzenia zachorowania (potwierdzonego przez Sanepid) u jednego z pracowników firmy sia Abrasives Sp. z o.o., działającej w GPP. Chory, mieszkaniec Gminy Nowogard, został natychmiast odizolowany, kwarantannie poddano też wszystkich, którzy mieli z nim kontakt w ostatnich dniach.”

Ponadto wiemy już skąd wzięła się wczorajsza informacja o ewentualnym zamknięciu komisariatu policji w Nowogardzie, o której pisaliśmy.

- Starosta Tomasz Stanisławski przesłał dziś pismo do Powiatowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego w Goleniowie. Wnosi w nim o natychmiastowe zamknięcie zakładu sia Abrasives oraz komisariatu policji w Nowogardzie „w związku ze stwierdzonymi tam licznymi kontaktami osób zarażonych”. Jak wiadomo, wczoraj w Nowogardzie stwierdzono pierwsze zachorowanie na COVID-19, a partnerka chorego jest pracownicą komisariatu – informuje R. Krupowicz, burmistrz na swoim profilu FB.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!