Koronawirus: Kolejne zakażenia, zamknięte przedszkola!

2020-10-29 19:00
Sylwester Wasiak
2020-10-29 19:00

Kolejne kilkanaście osób zostało zakażone wirusem SARS-CoV-2 w naszym powiecie. Zamknięte są również niektóre przedszkola - przyczyną koronawirus!

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie poinformowała, że dziś na terenie powiatu goleniowskiego odnotowano 13 przypadków zakażenia koronawirusem. Są to 3 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 młodych mężczyzn, 4 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna. Obecnie w kwarantannie przebywa 812 osób, a 124 są pod nadzorem epidemiologicznym.
Jak poinformowały dziś Andrzej Wyziński, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stepnicy w związku ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa – po zasięgnięciu opinii Sanepidu oraz w porozumieniu z burmistrzem Miasta i Gminy Stepnica – Przedszkole Samorządowe w Stepnicy do dnia 8 listopada 2020 roku, pozostaje zamknięte, dzieci przedszkolne powinny zostać objęte kwarantanną domową.
Również zamknięte jest Niepubliczne Przedszkole Iskierka w Maszewie.
- Drodzy Rodzice. Mając na uwadze zdrowie Państwa i dzieci, w związku z kwarantanną pracowników, przedszkole będzie zamknięte do 6 listopada włącznie - napisała na FB Arleta Kręzel, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Iskierka.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!