Koniec zbiórki funduszy na leczenie Kacperka z Mostów!

2021-05-20 15:30
Sylwester Wasiak
2021-05-20 15:30

Decyzję o przerwaniu zbiórki podjęli rodzice chorego na SMA chłopca z Mostów.

Na terapię genową w walce z SMA u Kacperka Gorzelańczyka potrzebne jest ponad 9 mln złotych. Dotychczas udało się zebrać nieco ponad 352 tysięcy złotych.
- Jesteśmy Wam wdzięczni za Waszą pomoc i za ogromne serca, które wspierały nas od początku tej zbiórki. Po wielu godzinach trudnych rozmów i przemyśleń, zdecydowaliśmy się zakończyć zbiórkę z dniem 01.06.2021r. i szukać rozwiązania w inny sposób, by zapewnić naszemu dziecku to, czego potrzebuje. Mimo Waszego wielkiego wsparcia, kwota do zebrania jest nadal zbyt ogromna i daleka od celu. W podaniu terapii genowej liczy się czas i kryterium wagowe, które zbliża się ku końcowi. Pomimo ciężkich czasów, w jakich żyjemy, byliście z nami i walczyliście o Kacperka tak, jak na Herosów przystało. Niestety to wszystko nie wystarczy, by zebrać tak wielką kwotę w tak krótkim czasie… Chcemy Was także poinformować, że pieniądze, które wspólnymi siłami zdążyliśmy już zebrać, przeznaczymy dla innych potrzebujących pomocy dzieci, bo choć tyle możemy zrobić, by odwdzięczyć się za to wszystko, co zrobiliście dla Kacperka. Dzieci, które otrzymają nasze środki to: Franciszek Brzeczka, Karol Kędzierski, Emilka Gryzel i Miłosz Lachowicz. Dziękujemy naszym wspaniałym administratorom, dzięki którym utworzyła się grupa wielkich serc, organizatorom i sponsorom wszystkich przedsięwzięć, dzięki którym tak wielu ludzi pokochało Kacperka i Wam wszystkim, którzy nas wspierali na wszystkie możliwe sposoby – napisała do Herosów Kacperka, a więc grupy organizującej ostatnio wiele akcji charytatywnych na rzecz Kacperka, jego mama Paulina Gorzelańczyk.
- Wszelkie działania i eventy zostają odwołane. Licytacje zakończą się w terminie, pozbierane zostaną puszki z punktów, tak żeby do 1 czerwca się z nich rozliczyć. Wszyscy liczymy na szczęśliwy finał u Kacperka. Rodzice w poście wspomnieli o szukaniu innych rozwiązań, więc kibicujemy im całym sercem. Grupę licytacyjną rodzice nam zostawiają, więc pewnie przejdziemy z działaniami na rzecz innego dziecka po zakończeniu zbiórki Kacpra, póki co, próbujemy pogodzić się z sytuacją, wiele osób bardzo to przeżywa – napisała do nas Paulina Krześniak z grupy Herosi Kacperka.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!