KONIEC RUNDY JESIENNEJ W OKRĘGÓWCE. Protest zamiast meczu…

2021-11-21 6:30
Sylwester Wasiak
2021-11-21 6:30

Mecz Pomorzanina został przełożony, ale kibice wyrazili swoje niezadowolenie wobec zarządu klubu i prezesa Marcina Skórniewskiego…

Foto: Kibicowski Nowogard

Wczoraj rozegrana została ostatnia kolejka spotkań w klasie okręgowej w rundzie jesiennej. Masovia Maszewo uległa na wyjeździe wiceliderowi tabeli – drużynie Gryfa Kamień Pomorski 1:7. Honorową bramkę dla pokonanych zdobył Martin Garstka. Maszewiacy na półmetku rozgrywek uplasowali się na 13. pozycji w ligowej tabeli.
Znów sporo i niekoniecznie pozytywnego działo się w Nowogardzie. Zarząd Pomorzanina za zgodą rywala – Regi Trzebiatów przeniósł ostatni mecz rundy jesiennej na wiosnę przyszłego roku. W mieście jednak nadal atmosfera jest napięta, a spora część środowiska piłkarskiego domaga się dymisji prezesa klubu Marcina Skórniewskiego. Temat Pomorzanina poruszony został na ostatniej sesji Rady Miejskiej (o tym napiszemy wkrótce nieco więcej). Odbyło się również spotkanie piłkarzy i kibiców z burmistrzem Robertem Czaplą (w spotkaniu nie wziął udziału prezes M. Skórniewski). Wczoraj pod ratuszem w Nowogardzie zebrała się grupa około 50 osób, a w gronie tym można było spotkać m.in. wieloletnich kibiców, byłych i obecnych zawodników, byłych działaczy i mieszkańców gminy, którzy m.in. poprzez transparenty i okrzyki wyrazili swoją dezaprobatę dla działań zarządu klubu i domagali się jego dymisji.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!