Kompletnie pijany prowadził auto na ekspresówce

2023-03-07 16:13
Redakcja
2023-03-07 16:13

Policjantka po służbie dokonała obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy, który zygzakiem jechał trasą S3 w kierunku Goleniowa.

Policjantka na co dzień pracująca w Ogniwie Patrolowo- Interwencyjnym w Szczecinie wracając po służbie do domu, napotkała na wysokości Klinisk Wielkich samochód marki Nissan, którego kierowca jechał po obu pasach ruchu, nie zachowując prostego toru jazdy.
Jak informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Szczecine, po zjechaniu z ronda w stronę Goleniowa policjantka wyprzedziła podejrzany pojazd i bezpiecznie zmusiła kierowcę do zatrzymania się. Gdy mężczyzna zobaczył odznakę policyjną natychmiast odjechał. Funkcjonariuszka kontynuowała jazdę za podejrzanym kierowcą Nissana, który ostatecznie zatrzymał się na poboczu, a policjantka podbiegła i zabrała kierującemu kluczyki. Okazało się, że 52- latek był nietrzeźwy. Miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a ponadto posiadał on sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.
Na miejsce wezwani zostali policjanci z Goleniowa, którzy przewieźli mężczyznę do miejscowej komendy. Teraz 52- latek odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, a dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

szkoda

odpowiedz
07.03.2023 18:42

że nie podacie swoich wyczynów .

Alkoholik

odpowiedz
09.03.2023 06:06

On pił z Kozidrak i ze Stuhrem.Należy mu się lekka kara ponieważ ci słynni pijacy też zostali łagodnie potraktowani.

Krzysztof

odpowiedz
11.03.2023 16:01

Prawidłowa postawa policjantki.