Kolejny przypadek z gminy Nowogard

2020-04-10 10:02
Sylwester Wasiak
2020-04-10 10:02

Mamy już więcej danych na temat dzisiejszych informacji o trzecim przypadku zakażenia koronawirusem.

Trzecią zarażoną osobą jest kobieta w średnim wieku, mieszkanka gminy Nowogard. Przebywa obecnie w szpitalu zakaźnym na ul. Arkońskiej w Szczecinie.

Jak poinformował w dziennym raporcie starosta powiatu goleniowskiego Tomasz Stanisławski, obecnie w kwarantannie domowej przebywa 625 osób, w tym 261 w gminie Goleniów, 197 w gminie Nowogard, 57 w gminie Maszewo, 52 w gminie Przybiernów, 30 w gminie Stepnica i 28 w gminie Osina. 6 osób przebywa w ośrodku izolacyjnym w SOSW w Nowogardzie. Na terenie powiatu mamy 3 potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Z kolei burmistrz gminy Goleniów Robert Krupowicz, na swoim oficjalnym fanpage informuje, że cyt. „Wciąż trzeba czekać na ostateczne wyniki badania policjantki z Nowogardu, która miała kontakt z pierwszym chorym w powiecie. Nieoficjalnie wiadomo, że pierwszy test dał wynik negatywny, ale badanie trzeba powtórzyć w tydzień po ostatnim kontakcie z chorym, aby wynik był w pełni wiarygodny. Kobieta obecnie przebywa w kwarantannie domowej.”

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!