Kolejny kandydat na burmistrza Goleniowa ogłasza swój start

2024-02-10 11:51
Sylwester Wasiak
2024-02-10 11:51

Krzysztof Sypień będzie ubiegał się o fotel burmistrza Goleniowa!

Jak przed chwilą poinformował w przesłanym komunikacie radny Krzysztof Sypień, będzie on starał się powalczyć w wyścigu o fotel burmistrza Goleniowa.

- Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, że w dniu 7 lutego 2024 roku zarejestrowaliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Sypienia PROJEKT GMINA. Na tym etapie chciałbym podziękować wszystkim zaangażowanym do tej pory osobom, które każdego dnia upewniają mnie w przekonaniu, że wsłuchiwanie się w potrzeby mieszkańców to najwłaściwsza droga. W najbliższym czasie przedstawimy Państwu program wyborczy, kandydatów do Rady Miejskiej oraz już jako KWW PROJEKT GMINA, rozpoczniemy cykl spotkań z mieszkańcami. Będąc Goleniowianinem, związanym z naszą gminą od zawsze, od lat pracującym dla lokalnej społeczności, chciałbym wykorzystać swoje umiejętności oraz doświadczenie zawodowe i społeczne, w budowaniu miejsca przyjaznego do życia. To właśnie taką gminę razem z Państwem planuję współtworzyć. Z tego też powodu podjąłem decyzję o kandydowaniu na urząd Burmistrza Gminy Goleniów – poinformował Krzysztof Sypień.

Podsumowując zatem na ten moment w Goleniowie oficjalnie mamy już trzech kandydatów do fotela burmistrza, a są to Tomasz Banach, Robert Kuszyński i Krzysztof Sypień.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!