Kolejne prawka zatrzymane

2020-12-15 6:32
Sylwester Wasiak
2020-12-15 6:32

Dwóch kierowców straciło na trzy miesiące prawo jazdy w ostatnich dniach. Zobaczcie, w których miejscowościach przekroczyli znacząco dozwoloną prędkość...

Jeden z przypadków tradycyjnie miał miejsce w Tarnówku. W tej wsi jak już wielokrotnie pisaliśmy, nie jeden kierowca stracił prawko, co niestety nie nauczyło innych.
Jak informuje mł.asp. Anna Dygas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, 31-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego w terenie zabudowanym w Tarnówku, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40km/h jechał Oplem z prędkością 104 km/h. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące. Dodatkowo kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych oraz 10 punktami karnymi.
Drugi przypadek miał miejsce wczoraj rano w miejscowości Dębice w gminie Maszewo. Tam policjanci zatrzymali 19-letnią mieszkankę gminy Nowogard, która przy ograniczeniu prędkości do 40km/h jechała 97km/h. W tym przypadku kierująca także utraciła uprawnienia na trzy miesiące, a ponadto ujrzała mandat 500 złotych oraz 10 puntków karnych.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!